Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Başaklar, saat 02:03 Venüs-Neptün olumlu görünümü, ilişkiniz ve parasal konularda ideallerinize uygun gelişmeleri arzu ettiğinizi gösteriyor. Sağlamlık ve güvence arıyorsunuz. Ayrıca romantizm, çocuklarla ilgili gelişmeler, beraberliğiniz hakkında güzel sonuçlarla karşılaşma, artık pürüzlerin bir an önce düzelmesini umut ediyorsunuz.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, kendi arzu ve isteklerimizin kabulünü bekleriz. Maddi-manevi yönden güçlü olmaktan yanayız. Doğal olarak her meseleyi yanılmamak için gözden geçiririz.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, başkalarının bizi değerli bulmasını, önemsemesini istediğimizin işaretçisi. Bu nedenle hırslıyız ve duygularımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Özellikle istemediğimiz bir şeye zorlandığımızı, kısıtlandığımızı, reddedildiğimizi, önemsenmediğimizi düşünürüz. Oysaki bu bizim hissettiğimiz bir şey olabilir.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi en azından ilişkinin selameti açısından her iki tarafın da arkadaşça konuşmanızı gerektiricidir. Yersiz ve abartılı olan tavırlar geri dönüşümü olmayan sıkıntılara yol açabileceğinden dikkatli olmakta yarar vardır.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Başak Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Başak burcu günlük burç ve Başak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*