Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Başaklar saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcu geçişi, toplumsal manada egoyu yükselticidir. Bu nedenle çevremizdeki insanların abartılı hareketlerine şahit olabiliriz. Kendi içimizde durumları şöyle bir gözden geçiririz. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle iletişimde bulunurken olgun ve ılımlı bir şekilde davranmaya çalışmakta yarar vardır. Mantıklı bir insan oluşunuz kimlerle nasıl konuşmanız gerektiği yönünde yine en doğru yolu bulmanızı sağlayıcıdır.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, aşk hayatınız, finansal konular, çocuklarınız, eğitimden iş hayatınıza kadar her alanda doğru kişilerle bağlantı kurmanızı, geleceğe dönük düşünerek yol almanızı sağlayan önemli bir kuvvettir. Bu kuvvet mevcut durumunuzu iyileştirici, problemleri ise geride bırakmanızı sağlayıcıdır.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, dilediğimiz gibi hareket etmemize engel olan ne varsa ondan kurtulmak için çabalarız. Sanki her şey üstümüze geliyor gibidir. Tahammül edemediğimiz insanlar, olaylar bizi bir hayli yorar. Bu saatlerde kendimizi hiçbir yere ait hissetmeyiz. Mesafeli davranırız. Bu kendimizi korumak içindir. Kaçmak kurtulmak, özgür olmak isteriz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Başak Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Başak burcu günlük burç ve Başak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*