Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Başaklar, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarımıza, sevdiklerimize düşkünlüğün göstergesidir. Ancak paramıza sahip çıkalım. Birilerini memnun edelim diye kendimizi zorlamayalım. Buna değecek insanlara yardımcı olalım. Bunun ayarını bilmekte yarar var.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıt etkisi altında, güven içinde geleceğinizi çizmek isteriz. Aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aile içindeki bazı meselelerin fazlasıyla abartılması, hatta işin içinden çıkılmaz hale getirilmesine neden olabilir. Kişisel gelişim yolunuz öncelikle ne istediğinizi bilmekten geçiyor. Bilginizi, tecrübelerinizi geliştirmeye önem veriniz. Ancak ben biliyorum diye iddia etmek, her şeyi kendinize göre ele almak yanlıştır. Ev satın almak, ofis açmak, kiralamak gibi konularda mutlaka analiz yapınız. Hesapsız işlere kalkışmayalım.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, herkesin sizi özel bulmasını istersiniz. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmayı tercih edebilirsiniz. Bu iki farklı ruh halinizi doğal karşılamak gerekiyor.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, ailevi ve ev ile alakalı konularda düşünülen yeniliklerin dikkatli bir şekilde ele alınması gerektiğini gösteriyor. Bir de ilişkinizle ilgili meselelerde birbirinizin sınırlarını aşmadan konuşmak yerinde olur. Arkadaşlıklarda da aynı durum geçerlidir.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Başak Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Başak burcu günlük burç ve Başak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*