Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Başaklar saat 03:57 Ay-Yengeç geçişinde, eski dostlar, geçmişte yaşanan güzellikler, sevdiğiniz ancak yanınızda olmayan kişileri anarsınız. Onları özlersiniz. Geleceğinizi güvence altına alabilmeniz ve dilediğiniz gibi bir yaşam kurabilmek sizin için önemlidir. Haksız, kaba, düşüncesiz davranan kişilere, vefasız insanlara içten içe kızarsınız. Moralinizi yükselten, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ortamda bulunmayı tercih edersiniz.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığı, sosyal faaliyetleriniz, idealleriniz veya kısa süreli olarak gerçekleştirmeyi düşündüğünüz hedefleriniz konusunda sadece kendi adınıza değil, başkalarının da yararına olacak şekilde hareket etmeniz gerekebilir.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğe dönük ve amacınıza uygun şekilde hareket etmenin, gelişimden yana düşünmenin kıymetini vurguluyor. Böylece vereceğiniz kararlar, doğru ve yerinde olur.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuzun yoğunluğunu işaret eder. İnandığınız yolda yürümek istersiniz.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Başak Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Başak burcu günlük burç ve Başak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*