2014 Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Başak Burcu ve yükselen Burcu Başak Burcu olanlar,  2014 Başak Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde;   Şans ve genişleme imkanı getiren Jüpiter gezegeni bu yıl, cömert, kendinize güvenen, yurtsever, pozitif olmanızı sağlayacak enerjilerle sizi aydınlatacaktır. Varlıklı ve refah sahibi olmanız için size destek verecektir. Kendinize konforlu ve geniş bir ev edinmeyi bu dönmde arzu edebilirsiniz. Aile büyüklerinizin etkisi karakterinizi sağlamlaştırmaya devam edecektir. Anneniz ve babanız güçlü kişilikleriyle hayatınıza renk getirmeye devam edeceklerdir. Genel olarak onlardan büyük destek görmeniz mümkün olacaktır. Kimi başaklara ise ailelerinden miras kalma durumu oluşabilir. Doğduğunuz yerlerden uzaklaşmak yerine şuanda bulunduğunuz ortam sizin için kesinlikle daha olumlu olacağını bilmelisiniz. Gösteriş ve fiyaka görüldüğü gibi kendinize olan düşkünlüğünüz de bu dönemde artabilir.

Bu dönemde geçmişiniz ve ailenizin kökleri ile gurur duyarsınız. İnancınız onlara karşı çok büyür. Lüks hayata tutkunluğunuz en cok ta büyük bir ev almak isteğinizle eş orantılıdır. Zor hayat şartlarınızda bile kendinize uygun bir ev bulmanız çok kolay imkanlarla gerçekleşebilir. Medyumluk derecesinde yetenekler görülebilir. İçinizdeki sese kulak vermeniz kolaylaşır. Bu dönemde kibir, kendinizden alt seviyedeki insanlara ben bilirim havasındaki davranışlardan uzak durmanızı ve boyunuzu aşan hiçbirşey için söz vermemenizi tavsiye ediyorum. Detayları asla gözden kaçırmadan, iyice düşünerek, iyice inceleyerek ve abartıdan uzak kalarak hareket etmenizi öneriyorum. 2014Başak Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

başak burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Başak Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde başak burcu, başak burcu aylık ve başak burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*